Короткий тизер з майбутнього 4 сезону "Дивних див" з’явився в мережі 30 вересня. У ньому з’являється цифра "4", а після неї повідомлення: "Ми більше не у Гоукінсі". Жодних інших деталей щодо дати прем’єри 4 сезону серіалу чи сюжету наразі не повідомляють.

Читайте також: Серіал "Дивні дива 3" побив рекорд Netflix: приголомшливі дані

Дивіться перший тизер "Дивних див 4" онлайн:

На Twitter-сторінці серіалу "Дивних див" у коментарі до відео йдеться: "У нас є дивовижна команда, яка працює над 4-м сезоном, і ми не можемо чекати, щоб не поділитися цим з вами. Дякуємо за вашу пристрасть і вашу любов до нашого шоу... Давайте тримати двері до цієї зацікавленності відкритими, так? Між іншим, ми вже не у Гоукінсі…".

Варто нагадати, що події всіх трьох сезонів відбувались у вигаданому місті Гоукінс, штат Індіана, 1980-х років. Там головні герої Джойс Байєрс (Вайнона Райдер), Джим Гоппер (Девід Гарбор), Майк Вілер (Фінн Вулфгард), Одинадцять (Міллі Боббі Браун), Дастін Гендерсон (Гейтен Матараццо) та Лукас Сінклер (Калеб Маклафлін) дізнаються про секретну урядову організацію, що займається дослідженням непідвладної їй могутньої сили. Авторами "Дивних див" стали брати Даффер, які знімали стрічку для сервісу VOD Netflix.


Серіал "Дивні дива" / IMDb