Наразі причин смерті родичі Леслі Гамільтон вирішили не називати, повідомляє Entertainment Weekly. Водночас журналістам підтвердили дані, що акторка померла у Нью-Джерсі ще 22 серпня. Родичі не хотіли зайвої уваги ЗМІ в час похоронів, тому тільки тепер оголосили про втрату.

Читайте також Зірка "Чорної пантери" Чедвік Боузман помер у США

Померла Леслі Гамільтон: коротка біографія

  • Леслі є старшою сестрою знаменитої актриси Лінди Гамільтон та виконавиці ролі Сари Коннор у "Термінаторах". На світ вона з'явилась всього на 6 хвилин раніше за свою відому сестру.
  • Ані Лінда, ані Леслі не мріяли про славу в Голлівуді. Однак у шкільні роки дівчата полюбляли грати у виставах, оскільки вважали, що глядачам кумедно бачити двох однакових акторок у постановках.

Леслі і Лінда Гамільтон
Леслі і Лінда Гамільтон / Фото Everyeye Cinema

  • Лінда Гамільтон влаштувалась на роботу на один з каналів Каліфорнії. Після того, як вона отримала роль у фільмі "Термінатор", актриса не забула про свою старшу сестру. Близнючка Леслі вправно замінювала її на знімальному майданчику та зіграла роль Термінатора Т-1000.

Зірка
Зірка "Термінотора 2" померла / Фото Pinterest

  • Після дебюту в Голлівуді Леслі Гамільтон не хотіла продовжувати кар'єру. Американка працювала медсестрою в Нью-Джерсі.