Про смерть повідомила пресслужба кіностудії "Беларусьфильм" на сторінці у фейсбуці.

Дивіться також Помер 28-річний син Боббі Брауна – колишнього чоловіка Вітні Г’юстон

Любов Григорівна зробила неоціненний внесок у розвиток і популяризацію білоруського кіно і театру. Кіностудія висловлює співчуття близьким актриси і театру-студії кіноактора,
– йдеться у повідомленні.


Померла акторка Любов Румянцева

Біографія Любові Румянцевої

Любов Румянцева народилася в 1943 році в П'ятигорську. Вона почала зніматися в кіно у 16-річному віці, в 1964 році почала театральну кар'єру. Актриса стала широко відома в СРСР, зігравши головну роль у фільмі за повістю Василя Бикова "Альпійська балада" (1965).

Вона також зіграла головні ролі в стрічці "Колискова" (1959) і "Житіє і вознесіння Юрася Братчика" (1967). Запам'яталася глядачам і за ролями другого плану в картинах "Вінок сонетів"(1976), "Розклад на післязавтра" (1978), "Дивовижні пригоди Дениса Корабльова" (1979).

З 1977 року Любов Румянцева стала актрисою Національного академічного драматичного театру імені Максима Горького в Мінську. З 1981 року – провідним майстром сцени Театру-студії кіноактора.

Її головна роль у фільмі "Альпійська балада", знятому в 1965 році на кіностудії "Білорусьфільм", принесла актрисі велику популярність, любов і визнання глядачів.

Артистка продовжувала зніматися в пострадянський час, в тому числі в популярних російських телесеріалах "Каменська-2" (2002) і "Вольф Мессінг: бачила крізь час" (2009).