Сумну звістку повідомила Керін Вілсон на своїй фейсбук-сторінці. Вілсон – мерчиня Феєргоуп, що в штаті Алабама. Саме там проводив останні роки життя письменник. Причину смерті жінка не зазначила.

До слова Тайванський актор Алієн Хуан помер в 36 років: третя загадкова смерть за добу

Про смерть письменника написала згодом і губернаторка штату Алабама Кей Айві. Вона назвала Вінстона "талановитим журналістом і визначним автором американської історії". У посвяті університету Алабами, де вчився Ґрум, зазначили, що він є одним з їхніх героїв.

Що відомо про американського письменника

Вінстон Ґрум майже все життя провів у штаті Алабама. Там він навчався та виріс. Коли закінчив вищу освіту, Вінстон пробув в армії два роки, служив також у В'єтнамі. Після демобілізації працював журналістом.

1986 року Ґрум опублікував четвертий роман "Форест Ґамп". До його екранізації книжка зовсім не була популярною. Вже після виходу фільму 1994 року в головній ролі з Томом Генксом, роман придбали більше 1,4 мільйона людей.


Кадр з культового фільму / imdb.com

Стрічка "Форрест Ґамп" досі вважається однією з найкращих за всі роки кіномистецтва. Вона здобула шість "Оскарів".

Незважаючи на це, автор книжки отримав лише 3% з всіх касових зборів. Продовження першого роману "Ґамп і компанія" також не здобула популярності. Останні роки життя письменник Вінстон Ґрум працював над нарисами історії США 19 століття.