У Львові від коронавірусу помер відомий філософ і культуролог Роман Кісь. Йому був 71 рік. Про смерть науковця повідомили близькі, опублікувавши прощальні дописи на його сторінці у фейсбуці.

Читайте також Помер Андрій Сапунов – музикант гурту "Воскресение"

Син львівського філософа Зорян Кісь 9 грудня повідомив, що батько опинився в лікарні через ускладнення від коронавірусу. "Прошу про ваші молитви і хороші думки про мого тата. Сьогодні його поклали в лікарню. Підтримка людей йому завжди дуже допомагає. Він борець", – зізнався син культуролога.

Вдень 13 грудня він написав, що батька не стало. Рідні хотіли "велелюдне прощання, яке він заслужив", проте за теперішніх умов це неможливо.

"Це друг мого тата. Вночі ковід забрав його. Ми мали зустрітися, він так хотів поговорити зі мною про те, що не міг сказати на камеру", – поділилась музикантка та співачка Соломія Чубай.

Реакція мережі на смерть Романа Кіся

Знайомі та близькі філософа наголошують, що Роман Кісь підтримував бійців на Сході, виступав за рівноправ'я та захищав права ЛГБТ-спільноти й був по-справжньому вільним чоловіком.

  • Сьогодні дуже боляче. Помер мій друг, львівський філософ пан Роман Кісь. Я дякую долі, що ми зустрілись. Мали багато важливих глибинних розмов;
  • З життя пішла людина, яка підтримувала мене… Як же боляче. Сьогодні дізналася, що не стало Романа Кіся;
  • Сьогодні вночі помер Роман Кісь – волонтер, який допомагав захисникам на фронті, людина з великим серцем;
  • Культуролог, етнограф, філософ Роман Кісь – скромна, глибока, цікава, сильна, яскрава індивідуальність! Дуже велика втрата для Львова, львів'ян, українців.