Про смерть Андрія Сапунова повідомляє видання "РБК", посилаючись на менеджерку колективу "Воскресение" Нонну Абрамову. Ймовірною причиною смерті музиканта називають інфаркт.

Читайте також Помер Валентин Гафт – радянський і російський актор

На превеликий жаль, це правда, наскільки я розумію, це був інфаркт. Зараз поки збираємо інформацію,
– розповіла журналістам Абрамова.

Згідно з інформацією телеграм-каналу Mash, 64-річний Андрій Сапунов помер дорогою до лікарні. Гітаристу гурту "Воскресение" стало зле близько 7 години ранку. У нього впав тиск та з'явилися болі в серці. Швидка прибула до будинку музиканта вчасно, однак на під'їзді до приймального відділення серце зірки зупинилось. Врятувати Андрія Сапунова медикам не вдалось.

Варто додати, що 2016 року Андрій Сапунов переніс операцію на серці.


Андрій Сапунов на сцені / Фото ТАСС

Що відомо про Андрія Сапунова

Музикант був учасником гурту "Воскресение", до якого приєднався 1979 року. Однак вже за три роки колектив розпався, тому Андрій Сапунов перейшов у вокально-інструментальний ансамбль "Самоцвіти", у складі якого виступав як вокаліст, гітарист і бас-гітарист.

1994 року розпочалась нова епоха гурту "Воскресение", який Андрій Сапунов відродив разом з Олексієм Романовим та Євгеном Маргулісом. З колективу Сапунов пішов у квітні 2016 року. Тоді причиною нібито стали різні політичні погляди з лідером Романовим – гітарист відмовився їхати з концертом в окупований Крим.

Андрій Сапунов і Крим

Гітарист і співзасновник "Воскресение" пішов з гурту після 36-річної кар'єри через протилежні політичні погляди з учасниками – він відмовлявся від виступів в окупованому Росією Криму.

В березні 2016 року колектив без Сапунова виступив у Сімферополі, де публіка закидала музикантів яйцями після слів лідера Олексія Романова: "Наш товариш Андрій Сапунов не поїхав у ваш окупований Крим. Але Крим – ваш". Після цього інциденту Сапунов вийшов з гурту.