Про втрату друга музиканти повідомили на офіційній сторінці колективу в інстаграмі. Джек пішов із життя 18 серпня, проте така інформація з'явилася лише 21 серпня. Наразі невідомо, що саме стало причиною його смерті.

Читайте також Помер британський актор і зірка "Темного лицаря" Бен Кросс

Red Hot Chili Peppers опублікували архівне фото, зроблене у 1984 році. На ньому Шерман позує зліва.

Ми з родини RHCP хотіли б побажати Джеку Шерману гарного плавання у інших світах за межами тих, які він пройшов. Джек грав у нашому дебютному альбомі, а також у першому турне по США. Він був унікальним чуваком, і ми дякуємо йому за все хороше та погане між нами,
– написали представники гурту у дописі.

Що відомо про участь Джека Шермана у Red Hot Chili Peppers?

Шерман приєднався до складу гурту під час запису їхнього дебютного альбому у 1983 році, замінивши Гіллела Словака – гітариста та одного із засновників колективу. Після цього відправився у перший тур у Сполучених Штатах Америки, що відбувся в 1984 році. Він також став співавтором пісень другої платівки. Словак повернувся в гурт в 1985 році.

У 2012 році Джека та інших учасників Red Hot Chili Peppers не включили до Зали слави рок-н-ролу. Тоді музикант розкритикував таке рішеннія і зізнався, що почувається "осоромленим".

Хоча Шерман був гітаристом Red Hot Chili Peppers лише декілька років, проте шанувальники вважають його важливим учасником RHC.