Сумну звістку повідомила його донька Лорен на сторінці у фейсбуці, а згодом і видання The Associated Press. Актор хворів певний час, а впродовж останнього тижня його стан значно погіршився.

До слова Голлівудського актора Міккі Рурка поховають в Україні: де він забронював місце на кладовищі

Повідомляється, що нещодавно він закінчив зйомки у фільмі "Диявольське світло", а в цьому році його можна буде побачити в ролі головного героя стрічки "Останній лист від твого коханця".

У Бена Кросса залишились дружина, двоє дітей та троє онуків.

Мені дуже боляче розповідати вам про те, що дорогий батько помер кілька годин тому. Скоро про його смерть напишуть в пресі, але я хотіла, щоб ви, його найвідданіші друзі і фани, спочатку почули про це від нас. Дякую за вашу підтримку протягом багатьох років. Йому дуже сподобалося спілкуватися з вами,
– повідомила його донька.


Бен Кросс / Facebook / @actorbencross

Що відомо про Бена Кросса

За всю кар'єру актор знявся в 104 проєктах, зокрема в фільмах "Зоряному шляху" й "Спартаку". Однак, найбільшу популярність приніс йому фільм режисера Г'ю Гадсона "Вогняні колісниці". Там Бен зіграв роль британського олімпійського чемпіона Гарольда Абрахамса. Стрічка отримала чотири премії Оскар, три BAFTA і дві премії Канського кінофестивалю.

Також неабияку популярність актор отримав після зйомок у фільмі "Темний лицар". Бен Кросс взяв участь у низці серіалів, таких як "Байки із склепу", "Сутінкова зона", "Похмурі тіні".