Поливаний понеділок в католиків припав на 1 квітня, пише Lifestyle 24. Традиція обливання водою є не лише в Україні, але й Польщі, Угорщині, Чехії й Словаччині.

Читайте також Католицький Великдень 2024 : щирі картинки-привітання зі світлим святом

Ми зібрали для вас найкращі привітання зі святом, які неодмінно піднімуть настрій рідним та близьким людям.

Привітання з Поливаним понеділком у прозі

Легкого Поливаного понеділка і вдалого тижня! Чудових успіхів у всіх добрих, кращих починаннях! Нехай завжди і всюди Вас супроводжує прекрасний настрій! Побільше в житті романтики, кохання та хороших, вірних друзів!

***

Бажаю в Поливаний понеділок спіймати птаха щастя за довгий хвіст, щоб став він ручним. Нехай тиждень складеться якнайкраще, а успіх і гарний настрій будуть ходити по п'ятах за тобою.

***

Бажаю в Поливаний понеділок з водою отримати здоров’я, радість та наснагу. Хай твоє життя складеться якнайкраще, а успіх і гарний настрій ходять по п’ятах за тобою.

***

Вітаю з Великоднім Понеділком. Бажаю миру, здоров’я, щастя. Бажаю усім серцем повірити, що все буде добре. Бажаю домашнього затишку, вірного кохання, нестримного натхнення та міцної віри.

***

Бажаю налаштуватися на позитив, нехай вдалим буде майбутній тиждень. Нехай Поливаний понеділок принесе море натхнення і сил, подарує посмішку і гарний настрій. Нехай легко вирішаться проблеми.

***

Бажаю удачі з понеділка по неділю, бажаю відмінного тижня з великими успіхами в усіх справах. Нехай цей тиждень почнеться з приємних новин. Нехай Поливаний понеділок буде легким, нехай вівторок буде плідним, нехай середа буде цікавою, нехай четвер буде перспективним, нехай п'ятниця буде багатообіцяючою, субота вільною, нехай неділя буде комфортною!

Привітання  з Поливаним понеділком у прозі та віршах
Привітання з Поливаним понеділком у прозі та віршах / Фото Pinterest

Привітання з Поливаним понеділком у віршах

В Обливаний понеділок
Тебе облити я бажаю!
А радістю і щастям
Тебе хай доля поливає!

***

З понеділком Обливаним вітаю!
Найкращого у долі бажаю!
Світ навколо очищай!
Хто попався – обливай!

***

З Обливаним понеділком
Вас щиро вітаю,
Здоров’я, радості і щастя
В день цей побажаю.

Миру вам, злагоди в домі,
Благодаті і добра,
Віри, щирої надії
Та душевного тепла.

***

З Обливаним понеділком вітаю!
Хай Господь Вас оберігає,
Дім Ваш, всю Вашу родину,
Благословляє кожну днину!