Лише після хрещення Київської Русі в 988 році ім'я стало християнським. 24 Канал підкаже, що означає це ім'я, звідки походить, коли Дні ангела та хто так називається з відомих людей України.

Це цікаво Значення імені Діана: коли відзначає іменини

Значення ім'я Володимир

Ім'я Володимир – слов'янського походження та має декілька можливих значень. Одне з них пов'язане зі словом "влада", що означає "владар", "пан". Тому Володимир може тлумачитися як "той, хто володіє владою" або "правитель".

Ім'я також стосується святого Володимира Великого, князя Київської Русі, який відіграв важливу роль у поширенні християнства у княжій державі.

Часто так називаються різні яскраві особистості з багатогранними характерами та талантами. Кожна людина з ім'ям Володимир має свої унікальні риси та якості.

Відомі люди з цим ім'ям

Володимир Кличко – відомий український спортсмен. Він здобув визнання у світі професійного боксу, виступаючи в суперважкій вазі: став непереможним чемпіоном світу у різних світових організаціях. Кличко провів велику кількість боїв проти сильних суперників і завоював багато титулів. Після закінчення професійної боксерської кар'єри, Володимир Кличко зайнявся політикою. У 2014 році він був обраний до Київської міської ради й став головою комітету з питань фізичної культури та спорту. Володимир також обіймав посаду посла доброї волі ЮНІСЕФ.

Володимир Кличко
Володимир Кличко / Фото з інстаграму

Володимир Зеленський – теперішній, шостий президент України. Раніше був коміком, шоуменом, продюсером та режисером. Створив власну телевізійну студію "Квартал 95". Він пройшов шлях від комедійного актора до політика. У 2019 році Володимир Зеленський взяв участь у президентських виборах в Україні та переміг з більшістю голосів. За версією журналу "Time", Зеленський став найвпливовішою людиною 2022 року.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський / Фото КОВА

Володимир Остапчук – відомий український теле- та радіоведучий, актор, стендап-комік. Був ведучим пісенного конкурсу «Євробачення 2017», розважального шоу «Маска» та музичного талант-шоу «Співають всі» на телеканалі «Україна». Колись вів шоу "Хеппі ранок" на "Хіт FM", "Ранок з Україною" на каналі "Україна", "Інспектор. міста" на 1+1. Брав участь у "Танцях з зірками" разом з Ілоною Гвоздьовою. Робить пародії на зірок.

Володимир Остапчук
Володимир Остапчук / Фото з інстаграму

Коли День ангела Володимира

Іменини Володимира за православним календарем святкують: 1 січня, 10 лютого, 7 березня, 6 квітня, 20 червня, 27 та 28 липня, 27 серпня, 7 вересня, 17 жовтня і 5 листопада.

У багатьох православних церквах в цей день вшановують святого Володимира Великого, який був великим князем Київської Русі та прийняв хрещення в 988 році.

Цей день вважається важливим святом та відзначається релігійними обрядами та церковними службами в церквах, присвячених святому Володимиру.