Журналісти Fox News отримали результати судмедекспертизи, зробленої після смерті репера. За офіційними даними, 21-річний Juice WRLD помер від передозування наркотиками.

Читайте також: Що відомо про виконавця Juice Wrld: кар'єра та особисте життя

"Бюро встановило, що Хіггінс помер в результаті токсичності оксикодону і кодеїну. Спосіб смерті – нещасний випадок", – йшлося у звіті медиків.

На американському порталі TMZ повідомили, що наркотичні речовини було виявлено в приватному літаку 21-річного виконавця, яким він прилетів в аеропот Чикаго. Зокрема, на борту знайшли сироп від кашлю з кодеїном.

За словами людей, які перебували у літаку з репером, незадовго до своєї смерті він випив кілька якихось таблеток. У виданні додають, що покійний Juice WRLD часто приймав обезболюючі ліки з вмістом опіоїдів Percocet. Сам репер не приховував, що ще з шкільних років страждав від наркотичної залежності. Через погіршення стану здоров'я він пройшов курс лікування, та перестав вживати сильні наркотики і перейшов на медикаментозну марихуану.

Що сталось з Juice WRLD?

8 грудня американець Juice WRLD знепритомнів, коли очікував на пересадку в аеропорту міста Чикаго, прилетівши з Лос-Анджелеса. Він гуляв аеропортом Midway, але раптово втратив свідомість і з його рота потекла кров. Медики оперативно прибули на місце трагедії, проте врятувати зірку так і не вдалося. Смерть наступила в одній з лікарень після госпіталізації.

За свою недовгу, проте успішну кар'єру Juice WRLD випустив два мікстейпи і два студійних альбоми, нерідко посідаючи перші сходинки американських чартів. На премії Billboard Music Awards 2019, що прогриміла в США 2 травня, отримав звання "Найкращого нового артиста".