Королева Летиція завжди знає, як виглядати ефектно. Для зустрічей вона обирає зручний та елегантний одяг, яким підкреслює принади витонченої фігури. Днями дружина короля Філіпа VI побувала на заході з представниками Червоного Хреста Іспаніїї в Мадриді, де постала у діловому образі.

Читайте також У сукні в клітинку: елегантний look королеви Летиції – фото

Елегантний аутфіт королеви Летиції

48-річна Її Величність з'явилася перед публікою у чорній блузці та класичних штанах зі стрілкою. Поверх блузки вона одягнула короткий твідовий піджак, що й став головним акцентом в образі. Зазвичай, Летиція поєднує вбрання із взуттям на підборах, проте цього разу вона вирішила доповнити look лакованими балетками чорного кольору.

Волосся Її Величність зібрала у хвіст ззаду. На обличчі Летиція зробила макіяж з акцентом на очах. Серед аксесуарів бачимо на ній маленькі мінімалістичні сережки. Оскільки у світі досі триває пандемія коронавірусу і щодня цю інфекцію виявляють у великої кількості людей, то королева Іспанії не забуває про захисну маску. Вона робить все, щоб вберегтися від зараження і закликає інших не нехтувати встановленими карантинними правилами.


Королева Летиція у твідовому піджаку / Фото Getty Images