Елегантна королева Іспанії Летиція завжди вміє виглядати блискуче. Вона постійно підкорює публіку новими образами, які демонструє на світських заходах. 24 канал покаже, як виглядала іспанська королева при новому виході у світ.

До слова Лілія Ребрик влаштувала запальні танці у сміливому вбранні: відео

Днями королева Летиція відвідала штаб-квартиру FAD (Фонду проти наркозалежності) в Мадриді. І навіть незважаючи на зливу, вона виглядала елегантно та стильно.

Новий образ королеви Летиції

Жінка прибула на зустріч в чорній кофтинці, яку вдало поєднала з сірими брючними штанами в клітинку. Образ доповнювало темне довге пальто, яке королева вирішила не застібати. Look Її Величності виглядав дуже елегантно.

Лаконічне вбрання королева поєднала з шкіряними черевиками на шнурівці в тон. У руках Летиція тримала чорну сумочку-клатч прямокутної форми. Вона розпустила волосся та вклала його легкими хвилями, а також доповнила образ нюдовим макіяжем.

У вухах королеви Летиції були мініатюрні золотисті сережки-кільця. Під час відвідин штаб-квартири фонду в Мадриді падав дощ, тому іспанська королева йшла з великою чорною парасолею, оскільки вона дотримується правил соціальної дистанції. Також вона не забула і про захисну маску.


Королева Летиція / Getty Images