"Дюна": сюжет і трейлер фільму

Ввечері 9 вересня на ютубі опублікували довгоочікуваний і анонсований трейлер до фільму "Дюна". Цю новинку від режисера Дені Вільнева очікують мільйони кіноманів, тому й резонанс від ролика був прогнозований.

Більше про фільм Автори фільму "Дюна" презентували перший трейлер до фільму: вражаюче відео

За сюжетом, на піщаній планеті Арракіс є найцінніший ресурс – речовина із назвою пряність. Саме вона може розкрити найбільший потенціал людства, тому захопити родовища мріють Атрейдеси та Харконнени. Головний герой Пол Атрід бачить майбутнє та розуміє, до яких втрат призведе ця війна і що буде, якщо влада опиниться в руках когось з войовничих противників. Тому він вирушає до Арракіса, щоб врятувати майбутнє.

Я не можу боятись. Страх убиває розум. Де пройде страх, залишусь тільки я, – говорить головний герой у трейлері.

Безстрашного Пола Атріда зіграв Тімоті Шаламе. Окрім цього, у фільмі "Дюна" можна буде побачити: Зендаю, Оскара Айзека, Джоша Броліна, Джейсона Момоа, Ребеку Фергюсон, Хав'єра Бардема, Шерон Дункан-Брюстер та ін. Прем'єра запланована на 17 грудня 2020 року.

Дивіться трейлер до фільму "Дюна": відео

Реакція мережі у кумедних мемах

Та користувачів мережі після хвилі захвату від видовищних кадрів перейшли до жартів. У твіттері опублікували десятки кумедних мемів, які вже розсмішили людей.

Кумедні меми про фільм "Дюна" / Фото Twitter