Але поки весільне торжество не відбулось, Періс та її сестра Нікі насолоджуються райським відпочинком. Дівчата багато засмагають, гуляють на вечірках та роблять яскраві фотографії для соцмережі.

Читайте також: Періс Хілтон поділилась зворушливим фото з коханим у Львові

Так, 37-річна Періс влаштувала фотосесію в купальнику з колаборації My Little Pony і Moschino, доповнивши свій образ міні-сумкою для серфінгу Chanel і сонцезахисними окулярами.


Періс Хілтон на Сен-Бартельмі біля Франції

Читайте також: Напівоголена Періс Хілтон знялась в еротичному кліпі: спокусливе відео

На інших фото зірка також приміряла сексуальні мереживні купальники з дуже відвертими декольте білого та чорного кольорів.

Хто така Періс Хілтон? Періс Хілтон – це актриса, співачка та модель. Зірка ж правнучкою Конрада Гілтона, засновника готелів Hilton. У Періс є троє рідних братів і сестер – Нікі, Баррона і Конрада Хілтони, але оскільки вона є найстаршою серед спадкоємців, то у її власність перейшла вся світова мережа готелів.

Американська зірка на початку 2018 року прийняла пропозицію одруження від її партнера – актора Кріса Зілка. Як відомо, в нього є українські корені, – Кріс в одному з інтерв'ю поділився, що його дідусь родом з Києва і саме йому він вдячний любов'ю до мистецтва.