Результати Варшавського кінофестивалю

Про це автори проєкту оголосили у фейсбуці. Повідомляється, що фільм "Із зав'язаними очима" здобув першість у конкурсній програмі дебютантів Competition 1-2 на Варшавському кінофестивалі.

Цікаво Хто став переможцем Одеського кінофестивалю: список

Відомо, що на перемогу претендували 15 стрічок. Та приз журі вирішили віддати режисеру Тарасу Дроню. Окрім пам'ятної статуетки, українці отримали грошову винагороду в розмірі 10 тисяч злотих (понад 73 тисячі гривень).

"Ми дякуємо всім, хто вірив і не вірив у наш проєкт. Це великий крок як для нас самих, так і всього українського кіно. У Варшаві відбулося чотири покази нашої картини. Q&A після показу тривав понад 30 хвилин, і навіть після його закінчення глядачі не хотіли відпускати авторів. Тому завершували бесіду вже поза межами глядацького залу", – розповіли режисер фільму Тарас Дронь та продюсерка Валерія Сочивець.

Представники Варшавського кінофестивалю вирішили не відмовлятись від урочистої церемонії нагородження. 18 жовтня лауреати кіноподії отримали престижні відзнаки. Захід відбувся з дотриманням карантинних норм, що видно на фото, які опублікував Тарас Дронь, Валерія Сочивець і співсценарист фільму Якуб Присяк. Українці сиділи на церемонії в масках та зберігали соціальну дистанцію з іншими представниками світової кіноіндустрії.

Дивіться трейлер до фільму "Із зав'язаними очима": відео