Футболіст та герой "Холостяка" Сергій Мельник у чвертьфіналі був єдиним чоловіком, який склав конкуренцію зірковим суперницям, однак поборотись за перемогу в наступному ефірі йому не судилось. У парі з Аделіною Делі він отримав найнижчий бал від суддів – 91, а глядацьке голосування не врятувало танцівників. На виліт з "Танців з зірками" за крок до півфіналу в інстаграмі відреагувала партнерка улюбленця жіночої аудиторії.

До теми "Танці з зірками 2020" 12 випуск: яскравий чвертьфінал і приголомшливі танці із суддями

Аделіна Делі наголосила, що дійти до 12 ефіру проєкту – це вже велике досягнення. Тому дівчина пишається результатами Сергія Мельника, який продемонстрував чи не найбільший ріст на шоу. Вона подякувала фанам за підтримку та не забула про тих, хто допомагав з постановками і костюмами впродовж всього шляху на "Танцях з зірками".

"Хочу подякувати глядачам за те, що впродовж 12 тижнів за нас голосували. Чудовому хореографу Ксенії Горб, яка завжди була поруч. Команді, яка працювала над нашими номерами. Спасибі, Ольго Слонь, кожне моє вбрання був шалено красиве", – написала танцівниця.

Зворушливий допис вона доповнила селфі з останнього випуску "Танців з зірками". Аделіна Делі позувала в елегантному оксамитовому боді чорного кольору, яке прикрашали смужки з камінням. Її образ довершив низький пучок і вечірній макіяж з акцентом на очі.

Нагадаємо, у 12 випуску шоу "Танці з зірками" Сергій Мельник і Аделіна Делі показали одразу три номери. Вони станцювали чуттєвий контемп, балет у тріо з примою-балериною Катериною Кухар та джайв, який для пари обрав генератор випадкових танців.