Як відомо, Дар'я Петрожицька вирішила покинути розважальне шоу "Танці з зірками 2020" в 9 ефірі. Актриса пояснила, що дуже втомилась поєднувати роботу і підготовку до виходу на паркет. Тому весь свій час дівчина хоче приділити створенню серіалу "Папік 2", який, за її словами, буде дивовижним.

Дивіться також 8 нових українських фільмів, які можна легально дивитись онлайн

Наразі Дар'я Петрожицька повернулась на знімальний майданчик, про що розповіла в інстаграмі. Відома українка опублікувала осіннє фото, де постала у буденному вбранні. Актриса сиділа на гойдалці у перерві між зйомками, насолоджуючись відпочинком.

А я тільки вчора помітила осіннє листя. На зйомках "Папіка 2" підловила Ксенія Твердохліб, – написала акторка до фото.

Що відомо про 2 сезон "Папіка"

Робота над 2 сезоном "Папіка" розпочалась у серпні 2020 року. Автори проєкту хотіли відзняти кадри в сонячній Одесі, показавши пригоди головних героїв на березі моря. Наразі ж знімальна команда працює в Києві, де і було зроблене нове фото Дар'ї Петрожицької.

У центрі сюжету опиниться Олександр Меркулов, який вийде на волю після ув'язнення. Чоловік буде налагоджувати своє життя та повернеться на роботу в театр. А от Ліза переживатиме нелегкий етап: її стосунки з Ельдаром перетворились на справжню драму, а от кар'єра красуні пішла вгору. Об'єднавшись, знаменита парочка знов потраплятиме у кумедні ситуації, від яких складно буде втримати сміх.

Як і в попередньому сезоні, головні ролі отримали Стас Боклан і Дар'я Петрожицька. Коли ж серіал "Папік 2" вийде на екрани, поки невідомо.