Показ Valentino у Мілані побив усі рекорди за кількістю зіркових гостей. Поява Тіни Кунакі на світському заході привернула чималу увагу фотографів стрітстайлу. 23-річна модель стала однією з найбільш ефектно одягнених гостей модного шоу.

Читайте також У кораловій сукні з розрізом: Тіна Кунакі показала розкішний образ – фото

На показ Тіна Кунакі приїхала у чорному тотал-луці, а особливий акцент зробила не на кольорі, а на текстурах. Для ефектності модель обрала довге пальто з блискучої тканини, яка нагадувала риб’ячу луску. Окрім цього, вона одягнула гольф в тон пальта, який додав образу ще більшої виразності, а також спідницю з широким розрізом.


Тіна Кунакі на показі Valentino / Getty Images

Образ Кунакі доповнила масивними чобітьми на платформі та чорними окулярами. Волосся знаменитість зав’язала в пучок. Замість сумки модель тримала в руках чорно-білу захисну маску.

Зазначимо, що показ колекції весна-літо 2021 від Valentino вперше проходив в Мілані замість традиційного шоу на паризькому Тижні моди. Таким чином модний дім вирішив підтримати італійську систему моди і співробітників індустрії. Показом Valentino завершився Тиждень моди в Мілані.