За повідомленням головного редактора Netflix Теда Сарандоса, шостий сезон буде значно коротшим, в порівняні з попередніми – лише вісім серій, а не 13, передає Sky News.

Поки що сценаристи працюють над тим, як обійтися без головного персонажа. Відновлення зйомок заплановано вже у 2018 році. Головну увагу у серіалі приділять персонажу Робін Райт – Клер Андервуд.

Читайте також: Вийшов новий трейлер фільму "Всі гроші світу" без участі Кевіна Спейсі: відео

Коли серіал вийде – теж поки невідомо

Нагадаємо, що Кевін Спейсі виявився в центрі скандалу після того, як кілька чоловіків звинуватили його в сексуальних домаганнях. Після цього компанія Netflix, яка знімає "Картковий будиночок", вирішила оголосити про припинення співпраці з Спейсі, а також зупинити зйомки серіалу до отримання результатів розслідування. При цьому після того, як у Netflix заявили, що розривають угоду про співробітництво з Кевіном Спейсі, у компанії виникла проблема. Адже в такому разі їм доведеться заплатити чималі відступні акторові за розірвання угоди.

Також раніше стало відомо, що шостий сезон серіалу, який планувався до виходу в 2018 році, стане останнім. А його автори готують спін-оф серіалу.