Світова прем'єра фільму запланована вже на 8 грудня 2017 року. Майже за тиждень до прем’єри стрічки творці випустили новий трейлер, з якого "вирізали" Кевіна Спейсі. Його замінили на 87-річного Крістофера Пламмера. Сцени з його участю творці дознімали вже після того, як фільм був повністю готовий.

Читайте також: Кевіна Спейсі замінять іншим актором у фільмі "Всі гроші світу"

Кевіна Спейсі вирішили прибрати з фільму не просто так. В жовтні зірка "Карткового будинку" зізнався в мережі про свою нетрадиційну орієнтацію, підтверджуючи минулорічні чутки західних таблоїдів.

Таке зізнання відбулось через звинувачення актора Ентоні Реппа, який заявив, що оскароносний актор домагався до нього, коли йому було 14 років. Про сексуальні домагання та ексгібіціонізм згодом також дали свідчення ще 4 чоловіків: Тоні Монтана, Роберто Кавазос, бармен з Великобританії Деніел Біл та чоловік, який бажав залишитись невідомим.

Читайте також: Новий сезон "Карткового будинку" стане останнім після скандалу з Кевіном Спейсі

Список продовжується до сьогодні і у Великобританції вже почали розслідування, але творці фільму "Всі гроші світу", зокрема і Рідлі Скотт, вирішили вирізати Кевіна Спейсі із стрічки, щоб гучний секс-скандал навколо його персони ніяк не позначився на іміджі картини.

До слова, фільм "Всі гроші світу" заснований на реальних подіях і розповідає про викрадення онука американського мільярдера Жана Пола Гетті, яке відбулося в 1973 році.