Чутки про роман Емми Стоун та Дейва Маккарі ширяться Голлівудом вже кілька років. Однак досі пара не підтверджувала припущення ЗМІ та рідко потрапляла в об'єктиви папараці.

Читайте також: В США нагороджували найкращих акторів за результатами SAG Awards 2019: переможці премії

Мабуть, стосунки Емми і Дейва вийшли на інший рівень, адже кінорежисер супроводжував оскароносну акторку на світському заході. Пара завітала на урочисту церемонію вручення нагород Гільдії кіноакторів США, яка прогриміла у Лос-Анджелесі у неділю, 27 січня. На публіці закохані поводились досить стримано: Емма Стоун приїхала сама на захід та спершу позувала одна перед камерами. Згодом вона зайняла своє місце у залі, поряд із Дейвом Маккарі.


Перший публічний вихід Емми Стоун та Дейва Маккарі / Getty Images

Упродовж всього вечора кінорежисер був поряд із зіркою, всіляко підтримуючи її. І хоч Емма Стоун була номінована у кількох категоріях, отримати премію їй все ж не вдалось. Вкінці вечора пара мило спілкувалась з колегами та робила спільні фото.


Емма Стоун, Бредлі Купер та Дейв Маккарі / Getty Images

Варто зазначити, що Емма Стоун обрала для публічного виходу золотисту блузу з оголеною рукою. Свій образ вона доповнила класичними штанами і босоніжками на підборах. Заплетене хвилясте волосся додало елегантності до look акторки.


Емма Стоун на світському заході / Getty Images