Нагородження на SAG Awards 2019 (Премія Гільдії кіноакторів) впевнено можна називати генеральною репетицією до церемонії Оскар. За престижними статуетками прийшло чимало знаменитостей з Голлівуду, зокрема ті, які вже були нагороджені на Золотий глобус близько трьох тижнів тому. Про це повідомляє Variety.

Читайте також: Золотий глобус 2019: усі переможці кінопремії

Однак, як і на Золотому глобусі, Леді Гага і Бредлі Купер уступили головні номінації Рамі Малеку. Так, актор, який зіграв Фреді Мерк'юрі у фільмі "Богемна рапсодія" (Bohemian Rhapsody) отримав перемогу в номінації "Найкраща чоловіча роль".


Рамі Малек / Getty Images

71-річна акторка Глен Клоуз завоювала статуетку, отримавши перемогу в номінації "Найкраща жіноча роль" за роль у фільмі "Дружина" (The Wife).


Глен Клоуз / Getty Images

44-річний Махершала Алі, який зіграв другорядну роль у фільмі "Зелена книга" (Green Book), отримав за неї відзнаку "Найкраща чоловіча роль другого плану". Головним конкурентом актора у цій номінації був Сем Елліот, який зіграв старшого брата Джексона (Бредлі Купера) у фільмі "Народження зірки" (A Star Is Born).


Махершала Алі / Getty Images

Нагороду за "Найкращу жіночу роль другого плану" отримала Емілі Блант за гру у фільмі "Тихе місце" (A Quiet place).


Емілі Блант / Getty Images

На премії нагородження SAG Awards 2019 також була номінація "Найкращий акторський склад". За перемогу у ній боролися також представники фільму "Народження зірки", однак і тут їм довелося поступитися місцем "Чорній пантері" (Black Panther).


Акторський склад фільму "Чорна пантера" (Black Panther) / Getty Images