Про це вона розповіла у The New York Times.

Артистка розповіла, що познайомилася з Гарві Вайнштейном у Берліні у 2011 році, коли була студенткою Єльського університету. Доленосна зустріч відбулася за декілька років до знімань "12 років рабства". Вона пригадала, що продюсер був "настирливим і своєрідним", але при цьому "чарівним".

Читайте також: Ганебно і принизливо: Дженніфер Лоуренс розповіла про кастинги в Голлівуді

Скандальний продюсер Вайнштейн запросив Люпіту до свого будинку подивитися стрічку його конкурента і разом з ними стрічку мала б переглянути його родина. Люпіта звісно ж не могла подумати про брудні думки кіномагната і одразу погодилась.


Люпіта Ніонго

Однак фільм дивились лише вони двоє, а після закінчення картини продюсер запросив артистку до спальні.

Гарві відвів мене до спальні і заявив, що хоче зробити мені масаж. Я подумала, що він жартує, але він був серйозний. У той момент я відчула небезпеку. У мене почалася невелика паніка. І тоді я вирішила запропонувати йому зробити масаж, щоб виграти для себе час,
– поділилася Ніонго.

Потім Вайнштейн спробував зняти штани, проте Ніонго відразу ж підірвалась йти. Він продовжував вмовляти акторку залишитися, обіцяючи приголомшливу кар'єру. Однак Люпіта все ж відмовилась від шокуючої пропозиції.

"Я більше не бачила Гарві до вересня 2013 року. Ми зустрілися в Торонто на прем'єрі фільму "12 років рабства". На вечірці він знайшов мене і сів поруч зі мною. Він сказав, що не може повірити, як швидко я домоглася свого. Він сказав, що йому соромно за його дії і пообіцяв ставитися до мене з повагою. Я подякувала йому і пішла. Але пообіцяла сама собі ніколи не працювати з Гарві Вайнштейном", – додала зірка.

Після того, як акторка здобула "Оскар", Вайнштейн їй знову пропонував працювати, та Люпіта навідріз відмовилася.


Люпіта Ніонго з премією "Оскар"