На початку кар’єри Дженніфер Лоуренс під час одного з кастингів попросили схуднути на 7 кілограмів за два тижня, задля отримання ролі, цитує слова актриси People. За її словами, незадовго до цього інша дівчина, яка відмовилася худнути, була звільнена.

Читайте також: Зірка "Гри престолів" заявила про домагання Гарві Вайнштейна

Тоді ж одна з жінок-продюсерів змусила мене роздягнутися догола і встати в ряд з п'ятьма іншими дівчатами, які були набагато худіші за мене. Ми стояли поруч оголені, і тільки клейка стрічка прикривала наші геніталії,
– розповіла Лоуренс.

Актриса додала, що після цього продюсер порадила їй використовувати свої оголені фотографії в якості стимулу, щоб схуднути. Лоуренс поскаржилася іншому продюсеру. То й же в свою чергу у досить відвертій формі натякнув, що переспав би з нею, бо вона сексуальна.

Я дозволяла, щоби зі мною поводилися певним чином, бо відчувала, що мусила, заради моєї кар’єри,
– зізналася акторка.

Багато знаменитостей заговорили про домаганнях на тлі секс-скандалу, що розгорнувся навколо голлівудського продюсера Гарві Вайнштейна. У жовтні New York Times написала, що він протягом трьох десятиліть уклав вісім мирних угод з жінками, які звинувачували його в небажаних фізичних контактах. Серед актрис, які назвали себе жертвами Вайнштейна, – Кара Делевінь, Леа Сейду та Анджеліна Джолі.