На своїй сторінці у Twitter Ліна детально розповіла, як Вайнштейн робив їй непристойні натяки та намагався силою затягти до готельного номера.

Читайте також: Секс-скандал у Голлівуді: зіркові жертви і коханки Гарві Вайнштейна та їхні відверті зізнання

За словами зірки, перше вперше вона зустріла Вайнштейна на Венеціанському кінофестивалі. Там показували "Братів Грімм".

"У якийсь момент Гарві запропонував мені прогулятися до води, і я пішла з ним. Він зупинився і сказав щось непристойне, зробив жест", – говорить Ліна.

"Я звела все до жарту, я була щиро вражена, я тоді подумала: "Це, напевно, жарт". Я сказала щось на кшталт: "Та ти що, приятель? Це ж ніби поцілувати батька! Підемо вип'ємо, повернемося до решти", – додала Хіді.

Зірка пригадує, що наступний раз трапився у Лос-Анджелесі через роки.

Весь цей час я думала, що він більше не спробує нічого зі мною робити – після того, як я засміялася і сказала: "Ніколи в житті". Я вирішила, що він поважає мої особисті кордони і, напевно, хоче поговорити про можливу роботу,
– продовжила Ліна.

За її словами, режисер запросив її на сніданок, під час якого вони говорили про кіно та роботу.

"Він поставив мені пару запитань про ситуацію в моєму особистому житті. Я перевела розмову на щось менш приватне. Тоді він пішов у туалет. Повернувшись, він сказав: "Піднімімось в номер, я хочу дати тобі сценарій", – пише актриса.

"Ми увійшли в ліфт і тоді енергія змінилася – все моє тіло перейшло в бойову готовність. Ліфт підіймався, і я сказала Гарві: "Мене не цікавить нічого крім роботи, будь ласка, не думай, що я прийшла сюди за чимось ще, нічого не буде". Я не знаю, що змусило мене заговорити в цей момент. У мене було настільки сильне почуття "Не наближайся до мене", – зізнається Ліна.

Читайте також: Як відреагували актори та режисери Голлівуду на секс-злочини Гарві Вайнштейна

Зі слів Хіді, після її слів Вайнштейн мовчав і був дуже злим, вони вийшли з ліфта і пішли до його кімнати.

"Його рука лежала на моїй спині, він підштовхував мене вперед, не промовляючи ані слова. Я почувалася абсолютно безсилою. Він спробував відкрити двері картою, вона не спрацювала, і він по-справжньому розлютився", – каже актриса.

Тоді продюсер провів Ліну з готелю до стоянки.

"Міцно схопивши ззаду за руку, заплатив за мою машину і прошепотів на вухо: "Нікому не кажи про це, ані своєму менеджеру, ані агенту". Я сіла в машину і заплакала", – завершила актриса.

Нагадаємо, одного з найвпливовіших американських продюсерів Гарві Вайнштейна багато кіноакрис звинувачують в сексуальних домаганнях та насильстві. Це один з найгучніших секс-скандалів Голлівуду.