main logo

Дженніфер Лоуренс

12 груд
16:00
2022 рік був багатий на поповнення у знаменитих родинах. Серед найочікуваніших – Кайлі Дженнер, Розі Гантінгтон-Вайтлі, Ріанна. Хто ще з зірок познайомив світ з новими членами сімей – дізнавайтеся у матеріалі 24 каналу.

Американська актриса Дженніфер Лоуренс у 14 років вирішила, що хоче пов'язати своє життя з кіно. Свою першу роль Дженніфер виконала в драмі "Будинок покеру". Найвідоміші фільми за участю актриси стали "Мій хлопець – псих" і "Голодні ігри", гонорар за роль в якому склав 500 000 доларів.

У 2013 Лоуренс отримала премію "Оскар" в номінації за найкращу жіночу роль на 85-й церемонії вручення за роль Тіфані у фільмі "Мій хлопець — псих" (2012).

За "Аферу по-американськи" актриса виграла премію BAFTA і другий рік поспіль "Золотий глобус", а також була номінована на "Оскар", в цей раз як найкраща акторка другого плану. Також Лоренс була номінована на Премію Гільдії кіноакторів США в категорії "Найкраща акторка другого плану", але на обох церемоніях поступилася своїй найближчій суперниці Люпіте Ніонго.

У лютому 2013-го року Дженніфер стала обличчям рекламної компанії колекції сумок "Miss Dior".