Навіть на карантині за відсутності концертів і гастролей Оля Полякова мало часу проводить з дітьми – 15-річною Марією та 9-річною Алісою. Проте у щільному графіку вона все ж знайшла час для відпочинку з доньками. Сімейне дозвілля артистка показала в інстаграм-профілі.

Читайте також Міла Йовович показала перші кроки доньки: зворушливе відео

Сімейний вечір Олі Полякової з доньками

Разом з дівчатами співачка вирушила до одного зі столичних торговельно-розважальних центрів. Вони влаштували шопінг, придбавши кілька епатажних образів, якими похизувались перед прихильниками. Це костюми з принтом, худі та джинси. Варто додати, що 9-річна Аліса вперше обрала речі не в дитячому відділі, а в "дорослому магазині".

Згодом Оля Полякова відправилась на Контрактову площу, аби покатати доньок на колесі огляду. Таку розвагу вони мали вперше та не приховували свого захвату від фантастичного вигляду на вечірній Київ.

Фото Олі Полякової з доньками

"Дві, які думають, що вони богині, і одна Аліса точно це знає", – підписала кумедне спільне селфі Оля Полякова. Схоже, фото сім'я зробила вже вдома у розкішному заміському будинку, який почали прикрашати до Нового року.


Оля Полякова з доньками / Фото Instagram / @polyakovamusic


Оля Полякова з доньками біля колеса огляду / Фото Instagram / @polyakovamusic


Оля Полякова зі старшою донькою Машею / Фото Instagram / @polyakovamusic

Молодша донька Олі Полякової / Фото Instagram / @polyakovamusic