Міла Йовович часто ділиться з шанувальниками яскравими моментами з особистого життя. Американська акторка українського походження оприлюднила нове відео на особистій сторінці в інстаграмі.

До слова Джіджі Хадід знову показала донечку: зворушливе фото

Зірка поділилась зворушливими кадрами. На відео зображена зіркова матуся та її донечка Ошин. Міла Йовович сидить на підлозі та тримає в руках м'ячик, що світиться різними кольорами. Так вона хотіла звернути увагу доньки та запропонувати їй підійти й взяти іграшку.

Ошин спочатку вагається. Вона стоїть та тримається за край ліжка. Втім, згодом робить свої перші кроки та бере м'ячика в руки. І вона, і зіркова матуся радісно усміхаються на камеру.

Тепер це офіційно! Дівчинка Осі тепер вміє ходити,
– написала Міла Йовович під відео.

Шанувальників надзвичайно розчулило відео з першими кроками дитини. "Як це мило", "Вітаю вас з першими кроками", "Такі відео я можу переглядати вічно", "Милі перші кроки", "Це чудове відео", – написали прихильники в коментарях.

Нагадаємо, Міла Йовович з чоловіком, режисером Полом Андерсеном, виховує трьох дітей: 13-річну Евер Габо, 5-річну Дешилл Іден та 9-місячну Ошин Ларк.