Нове фото з'явилось на особистій сторінці Джіджі Хадід в інстаграмі. Цей рік є особливим для американської моделі, адже вона вперше стала мамою. Разом з нею дитину виховує її коханий, співак Зейн Малік.

Цікаво Джіджі Хадід показала фото з маленькою донькою та прикрасила будинок до Різдва

Джіджі Хадід зробила селфі з донькою на тлі гілок дерева. Схоже, що зіркова матуся з донькою вийшли на прогулянку. Вони часто виходять дихати свіжим повітрям, бо це важливо для двомісячної донечки Хадід.

Модель позувала зовсім без макіяжу, продемонструвавши натуральну красу. Вона зав'язала волосся у високий пучок, а образ доповнила мінімалістичними сережками. Джіджі притулилась чолом до донечки. Знаменитість не показує обличчя дитини на публіку, але цього разу видно її голівку. Примітно, що волосся в доньки Джіджі Хадід також біляве, як і в її зіркової матусі.

У коментарях під фото шанувальники засипали зірку компліментами. Зокрема, про світлину висловилась відома модель Емілі Ратажковські, яка також вагітна й очікує дитину. "Найкрасивіші", "Два ангели", "Чудові", "Такі милі", "Прекрасні", – написали зіркові друзі та фани під фото.


Джіджі Хадід з донечкою / Instagram / @gigihadid