Ведуча та ексучасниця шоу "Танці з зірками" Ольга Фреймут вкрай рідко говорить про особисте життя з чоловіком Володимиром Локотком. Спільні фото подружжя – це також рідкість, тому кожне з них викликає шквал обговорення в мережі. З нагоди дня народження коханого зірка опублікувала новий знімок в інстаграмі та лаконічно привітала іменинника.

До теми Ти вчиш мене, як поводитись: Оля Фреймут розповіла про конфлікт з чоловіком

Ольга Фреймут не стала вдаватися до красномовних фраз та лаконічно написала: "Володя. З днем народження". Святкування вони влаштували за щедрим столом в красивому заміському будинку з близькими і дітьми.

Схоже, 4-річний син Валерій та 3-річна донька Євдокія допомагали зірковій мамі з подарунком, адже святковий торт прикрашав напис "Тато, з днем народження" та кумедні зображення всіх членів їхньої багатодітної родини. Крім того, для Володимира Локотка дружина підготувала милий світшот білого кольору з фото двох спільних дітей. Саме його іменинник обрав для домашнього святкування.


Святковий торт для чоловіка Ольги Фреймут / Фото Instagram / @freimutolia

Фото Ольги Фреймут з чоловіком

Подружжя сфотографувалось разом на кухні під час застілля. Для святкування ведуча обрала красиву атласну сорочку сірого кольору та темні джинси. Вона не стала обтяжувати обличчя макіяжем, адже не соромиться з'являтися без косметики навіть на публіці. Волосся Ольга Фреймут залишила розпущеними. Вона ніжно пригорнулась до чоловіка, який міцно обіймав зіркову дружину за талію.


Оля Фреймут з чоловіком / Фото Instagram / @freimutolia