Правозахисниця Гелена Кеннеді спільно з головою Офісу президента очолює міжнародну експертну групу в межах плану Bring Kids Back UA. Йдеться про налагоджену систему повернення та реінтеграції українських дітей. З цією метою пані Кеннеді й прибула до Києва.

Цікаво Навіть зовні це видно, – дружина Зеленського розповіла, як він змінився за час великої війни

Який вигляд мала перша леді України

Для зустрічі з Геленою Кеннеді Олена Зеленська одягнула світло-сірий костюм, до якого входить піджак і спідниця. Такий крій піджака відрізняється тим, що лацкани, тобто відвороти на грудях, шиють на спині. А от розріз, який у традиційному піджаку роблять позаду – розміщують спереду. Спідниця першої леді була довгою, нижче коліна.

Олена Зеленська з Геленою Кеннеді
Олена Зеленська з Геленою Кеннеді / Фото з фейсбуку першої леді

Поверх піджака Олена почепила тоненький світло-коричневий пояс, який підкреслював її талію. Також перша леді мала стриману укладку з легкими хвилями. Завершила лук Зеленська сережками-перлинками, що додавало образу вишуканості.

Що раніше одягала Олена Зеленська

  • У День Гідності та Свободи перша леді з президентом Володимиром Зеленським вшанували пам'ять загиблих героїв Революції Гідності. На подію Олена обрала чорне довге пальто та рукавички. На ньому можна було помітити брошку у формі золотистого колоска. Також вона одягла на голову шовкову хустку молочного відтінку.
  • Наприкінці листопада перша леді виступила на засіданні ради з впровадження програми ментального здоров'я. Олена одягнула темно-гірчичний костюм-трійку та бежеву кофтинку. Родзинкою її образу стала брошка під назвою "Голубка". Вона натхненна виробами з тіста, якими українці традиційно прикрашали хліб.
  • До Дня Святого Миколая Олена Зеленська відвідала медичні заклади, де діти можуть одночасно здобувати освіту та лікуватися. Для заходу вона обрала комплект реглана та кардигану в синьому кольорі. Доповнила образ коричневими штанами-палаццо з акцентним широким поясом.