З 1 січня 2021 року розпочнеться новий період у системі шкільного харчування – набудуть чинності оновлений Санітарний регламент, нові гігієнічні вимоги до харчоблоків та методологія закупівель. До обговорення наступних кроків реформування галузі долучилась Олена Зеленська. На особистій сторінці в інстаграмі вона опублікувала фото з наради Кабінету Міністрів України та поділилась власними враженнями.

Цікаво У чорній кофті та штанах: Олена Зеленська показала стильний образ – фото

Перша леді наголосила, що меню шкільних обідів не оновлювалось десятки років, тому дітям доводиться харчуватися за тими ж стандартами, що й двадцять-тридцять років тому їхнім батькам. Вона наголосила, що вже з 1 січня продаж у їдальнях чипсів, сосисок, копченостей буде заборонено, натомість з'явиться більше злаків, фруктів.

"Я теж мама й розумію, як важливо з найменших років сформувати в дитини звичку здорового харчування. Як хочеться, щоб на перерві дитина із задоволенням бігла до їдальні, а не до сусіднього кіоску по снеки", – написала Олена Зеленська.

Образ Олени Зеленської

Перша леді для важливого офіційного заходу обрала досить стримане вбрання у спокійних кольорах. На ній класичний піджак темно-сірого кольору. Талію підкреслив чорний шкіряний пояс, а стильна сорочка персикового кольору чудово контрастувала з жакетом. Завершив look чорний низ, який вона не засвітила на камеру, оскільки позувала сидячи.

Варто додати, що в цьому піджаку Олена Зеленська вже з'являлась на публіці раніше. У ньому вона відвідувала Мистецький арсенал взимку цього року. Новий образ перша леді довершила стриманою зачіскою, зібравши волосся у низький пучок, лаконічними срібними сережками-кільцями та легким макіяжем. Як і під час будь-яких публічних заходів, Зеленська постала в захисній масці.


Олена Зеленська в класичному піджаку / Фото Instagram / @olenazelenska_official


Олена Зеленська в класичному піджаку / Фото Instagram / @olenazelenska_official


Олена Зеленська в класичному піджаку / Фото Instagram / @olenazelenska_official