Олена Зеленська дала інтерв'ю журналістам. Це сталося після того, як сенатори-республіканці заблокували важливий законопроєкт про допомогу Україні. Йшлося про суму більше, ніж 60 мільярдів доларів.

Цікаво Згадувала з усмішкою: Олена Зеленська розповіла, про що найчастіше говорить з чоловіком

Олена Зеленська розповіла про смертельну небезпеку для українців

Перша леді припустила, що може статися, якщо Європа та США припинять підтримувати Україну. Вона сказала, що скорочення фінансової допомоги є "питанням життя" для українців. Тож якщо не допомагати, то є загроза "смертельної небезпеки" для України.

Нам дуже потрібна допомога. Якщо простими словами, ми не можемо втомитися від цієї ситуації, бо якщо ми це зробимо, то загинемо. А якщо втомиться світ, вони просто дозволять нам померти,
– сказала вона.

За словами Зеленської, українцям важко бачити те, як допомога від світу стає меншою. Вона вважає, що це може призвести до важких наслідків.

Нам дуже боляче бачити ознаки того, що палке бажання допомагати може згаснути. Для нас це питання життя, тож боляче за цим спостерігати,
– додала Олена.

Що нещодавно говорила перша леді

  • Нещодавно Олена Зеленська взяла участь у подкасті The Economist, де висловилась про сімейне життя. Вона сказала, що не хоче, аби її чоловік та президент Володимир Зеленський балотувався на другий термін. За словами першої леді, їм потрібно "придумати щось нове".
  • Днями Зеленська розповіла, про що говорить з Володимиром, коли з'являється така можливість. Під час тих рідкісних зустрічей та телефонних розмов Олена та Володимир намагаються знайти розраду серед труднощів війни, розмовляючи про родину.
  • Також Олена зазначала про зовнішні зміни свого чоловіка Володимира Зеленського. Вона сказала, що Володимир дуже змінився зовні від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Перша леді зазначила, що на її чоловіка покладена велика відповідальність, однак додала, що він є дуже витривалою людиною.