У неділю, 13 грудня, відбувся фінал Ігор Нескорених – мультиспортивних змагань для поранених військовослужбовців та ветеранів. Гостею церемонії нагородження переможців стала Олена Зеленська, якій імпонує популяризація спорту серед поранених бійців. На особистій сторінці в інстаграмі вона висловилась про захід та показала фантастичний образ.

До теми У класичному піджаку: Олена Зеленська захопила стриманим вбранням – фото

Перша леді країни переконана, що спортсмени, які на собі відчули весь жах війни, не лише демонструють фантастичні спортивні досягнення, а й надихають суспільство. Вона подякувала дружинам, мамам, дітям і друзям поранених бійців, які дочекались їх із війни та пройшли разом з ними через страшні випробування.

"Якщо ми працюємо над руйнуванням бар’єрів, які заважають повноцінно жити багатьом людям, то для них жодних бар’єрів і перешкод, здається, просто не існує", – наголосила Олена Зеленська.

Образ Олени Зеленської

Для церемонії нагородження вона обрала яскравий образ в класичному стилі. Перша леді одягла красивий костюм насиченого червоного кольору, який складався з довгого приталеного піджака та штанів палаццо, які вона останнім часом часто обирає для публічних виходів.

Стильний костюм Олена Зеленська скомбінувала з білим топом і чорними туфлями з гострим носком на невисоких підборах. Вона обрала лаконічні аксесуари – сережки та золотий ланцюжок на шию. Розкішний образ довершила голлівудська укладка з легкими локонами і макіяж з акцентом на червоних губах.

Олена Зеленська в розкішному костюмі
Олена Зеленська в розкішному костюмі / Фото Instagram / @olenazelenska_official