Під час карантину Олена Зеленська працює дистанційно. За допомогою відеозв'язку вона разом із робочою групою з осучаснення системи шкільного харчування обговорили проміжні результати проєкту. Фото з цієї розиови опублікували на сайті президента.

Читайте також У бездоганному образі: Олена Зеленська зустрілась з жінками – послами іноземних держав

Публічні виходи Олени Зеленської щоразу стають приводом для обговорень. Оскільки у період карантину перша леді рідко з'являється перед громадськістю, то не можна оминути увагою і кадри з онлайн-зустрічей, які проводить дружина президента Зеленського. Зокрема, мережею розлелітилися світлини, де вона сидить перед ноутбуком та щось занотовує під час діалогу з колегами.

Діловий look Олени Зеленської

Під час відеоконференції дружина Володимира Зеленського показала елегантний аутфіт. Вона постала перед камерою у класичному чорному жакеті та білій блузці. Оскільки, перша леді зображена на фото сидячи, то важко сказати, з яким низом вона поєднала такий одяг. Ймовірно, це були строгі штани.

Волосся Олена Зеленська вклала рівно та забрала на один бік. На обличчя вона нанесла легкий макіяж і доповнила образ мінімалістичними сережками. Завершила аутфіт чорним манікюром.


Олена Зеленська у піджаку та з чорним манікюром / Фото president.gov.ua


Робоча відеоконференція Олени Зеленської / Фото president.gov.ua