Олена Шоптенко опублікувала миловидне фото на особистій сторінці в інстаграмі. Саме там вона оприлюднює чуттєві моменти з сином.

Дивіться також Олена Шоптенко поділилась кумедним фото з 2-річним сином

Нове фото Олени Шоптенко з сином

Танцівниця позувала разом із нащадком у власному заміському будинку. Для мініфотосесії вона обрала світлу та простору кімнату. Знімок Олена вирішила зробити на тлі панорамного вікна.

Шоптенко зображена на фотографії босоніж, у білій кофті і чорних вкорочених штанах. Волосся знаменитість вклала рівно, а на обличчі зробила ніжний повсякденний макіяж. Маленький Олексій постав спиною до камери у total white look. Хлопчик міцно обіймає матусю, а вона, заплющивши очі, щиро усміхається. Олена хоча й ділиться світлинами з сином, проте не поспішає показувати публіці його обличчя.

Ось вже 2 тижні син щоранку будить мене о 6:30 з криком "Мамо, вставай!". Потім він вилазить мені на голову і весело б'є ніжками по обличчі до тих пір поки я дійсно не встану. Ось такий у мене наполегливий чоловік росте. А я щоразу в цей час думаю: "Нічого, я відіграюся, коли ти в школу підеш". З Днем сина! Нехай всі будуть здоровими і всього досягають,
– написала в дописі зіркова матуся.

Олена Шоптенко

Олена Шоптенко з сином / Instagram / @alena_shoptenko