Безліч українських зірок відпочивають з маленькими нащадками й навіть наважуються на закордонні подорожі. Однак 32-річна танцівниця Олена Шоптенко влітку 2020 року мала подібний досвід вперше. В інстаграмі вона зізналась, що раніше з жахом дивилась на такі сім'ї.

До теми Олена Шоптенко розповіла, які слова знає її 2-річний син: чуттєве фото

Проте син Олексій підріс, й зіркова матуся сміливо відпочиває з ним на пляжі. До цього релаксу зірка готується заздалегідь, адже 2-річному малюку потрібно куди більше речей, ніж дорослій мамі. Танцівниця зізналась, що спакувала для нащадка аж 15 великих сумок.

Колись я з жахом дивилася на сім'ї, які відпочивають з маленькими дітьми. Мені здавалося, що це складно назвати відпочинком. Тепер же виїжджати зі своєю дитиною і спостерігати за його першими враженнями в нових місцях – це одне з найприємніших задоволень,
– розповіла Олена Шоптенко.

Відвертий допис матуся доповнила промовистими кадрами з відпочинку. На далеку поїздку вона все ж не наважилась, тому сім'я засмагала й купалась в річці в заміському комплексі. У чорному купальнику з помаранчевим верхом без бретелей Олена Шоптенко розташувалась на лежаку на кам'яному пляжі. Вона прихопила з собою солом'яний капелюх та сонцезахисні окуляри.


Олена Шоптенко в купальнику з сином / Фото Instagram / @alena_shoptenko


Олена Шоптенко в купальнику з сином / Фото Instagram / @alena_shoptenko

2-річний Олексій також засмагав разом з мамою й навіть поплавав у річці. Батьки одягли сину яскраві нарукавники й блакитні плавки. Схоже, малюку такий відпочинок на природі до вподоби, адже він активно грався й не давав спокою знаменитій матусі Олені Шоптенко.