Українська танцівниця та хореографиня досить часто публікує спільні фото з малюком на особистій сторінці в інстаграмі. Олена Шоптенко показала, як проводить час з сином на власній кухні. У домашньому сірому костюмі та з розпущеним волоссям вона сиділа на підлозі з Олексієм, який був зацікавлений дозвіллям з мамою.

Знаменитість вирішила розповісти про успіхи свого первістка. Він вже орієнтується у кольорах, проте називає їх по-своєму.

До теми Олена Шоптенко показала сина: рідкісне фото

Які слова знає 2-річний син Олени Шоптенко?

"Каня, нюня, дуда, біба, гава, туна", – процитувала сина танцівниця. Як з'ясувалось, саме ці слова – це червоний, зелений, жовтий, блакитний, помаранчевий і чорний кольори. Олена Шоптенко зізналась, що їй було досить складно зрозуміти мову 2-річного Олексія та "переводити з дитячої".

"Висновок один: дитячу мову по праву варто вважати окремою мовою, а мам – справжніми поліглотами! Адже скільки у ній діалектів", – жартівливо написала зірка.

У коментарях прихильники Олени Шоптенко висловили захоплення сином зірки й зізналися, що його назви кольорів дуже милі. Серед її шанувальників є чимало матусь, які також розповіли оригінальні слова своїх малюків.