Напередодні 8 прямого ефіру розважального шоу "Танці з зірками" Оксана Марченко заявила, що йде з проекту. За словами телеведучої, під час однієї з репетицій вона зламала 2 ребра, про що не зізнавалась навіть лікарям. Згодом, коли біль став нестерпним, вона все ж вирішила покинути паркет.

Читайте також: "Танці з зірками 2018": як вихід Оксани Марченко повпливав на хід шоу

У мережі запідозрили, що несподівана заява Оксани Марченко – неправдива. На думку українців, телеведуча могла покинути шоу через резонансні заяви хейтерів, які засипали її сторінку гнівними повідомленнями. Саму ж заяву Оксани Марченко назвали брехнею.

Зі зламаними ребрами навіть дихати боляче. Про які танці та тим більше підтримки може йти мова? Коли Слава Камінська впала, було видно відео. А у Марченко – сумнівні фото незрозумілих дат і різних клінік. Одним словом, повний фарс!
– написала обурена прихильниця шоу.

Незважаючи на травму, Оксана Марченко похизувалась знімками з вечірки, яку, ймовірно, влаштувала після виходу з проекту. На знімках видно, що телеведуча розважилась у колі своїх друзів.

"Дуже дякую за прекрасний, зворушливий вечір, який відкриває двері в новий життєвий період. За відчуттями, не менш креативний, яскравий і емоційний. Дуже вдячна моєму другу Дмитру Чапліну за те, що познайомив мене зі світом танцю, що назавжди залишиться частиною мого творчого "Я". За його досвід, поради, терпіння, підтримку – для мене це безцінно!" – написала Оксана Марченко.

Читайте також: Яка пара повернулась на шоу "Танці з зірками 2018": неочікувані результати голосування

Танцівник Дмитро Чаплін, який виходив на паркет з Оксаною Марченко, насолоджувався відпочинком з її друзями. Окрім цього, у кадрі було видно й іншого учасника шоу – Іраклі Макацарію, який вирішив підтримати телеведучу.

Згодом Оксана Марченко опублікувала фото, на якому вона показала свій візит до масажиста. За словами телеведучої, саме це допомагає їй подолати травму.

"Починаю новий етап з лазні, ароматного дубового, березового і евкаліптового листя та гарячих віників! Які яскраві, чисті і приємні емоції дарує природа, що паром проникає в кожну клітинку тіла і наповнює тебе енергією! Дивися, і ребра швидше зростуться", – написала Оксана Марченко.