Як відомо, днями скандальна Оксана Марченко заявила, що покидає проекту. Причиною для такого несподіваного рішення стала серйозна травма, яку зірка отримала на репетиції.

Читайте також: "Танці з зірками 2018" 8 випуск: яка пара покинула паркет

"Часом біль був нестерпним, я йшла в роздягальню, плакала, щоб ніхто не бачив, приймала ще сильніші знеболювальні ін'єкції і знову репетирувала. Лікарю, вибачте, що я не говорила вам про це. Вибачте, що я не зробила знімок раніше, а лише недавно. В іншому разі ви заборонили б мені танцювати ще тоді, а саме в той момент мені було це необхідно, тому що це була мрія моєї дочки", – приголомшила заявою Оксана Марченко.

Організатори шоу поспішно прийняли рішення повернути одну з пар, яка вже вибула із шоу. Право вирішувати, хто повернеться на паркет "Танців з зірками 2018", дали тільки глядачам.

Читайте також: "Танці з зірками 2018" 8 випуск: несподівані сюрпризи від учасників та організаторів шоу

Упродовж тижня люди голосували за своїх фаворитів, відтак під час 8 прямого ефіру ведучий Юрій Горбунов оголосив результати. Найбільшу кількість голосів отримали Денис Берінчик і Катерина Белявська, які й займуть місце Оксани Марченко та Дмитра Чапліна на проекті.