У 8 прямому ефірі глядачів збентежили несподіваними змінами: замість Оксани Марченко, яка відмовилась від участі в шоу через перелом двох ребер, за перемогу змагатиметься ще одна пара, що попрощалась з паркетом – Денис Берінчик та Катерина Белявська.

Читайте також: "Танці з зірками 2018" 9 випуск: якими цирковими номерами дивували учасники шоу

Згідно з правилами шоу, зірка з найменшими балами повинна була покинути шоу. За результатами голосування, у зоні ризику опинились Руслан Сенічкін і Яна Цибульська, Леся Нікітюк і Максим Єжов, Мішель Андраде та Женя Кот. Несподівано організатори проекту вирішили здивувати всіх глядачів, відтак залишили всіх учасників "Танці з зірками 2018".

До слова, це вперше за 8 ефірів жодна пара не попрощалась з проектом, а до учасників приєднались ще одні претенденти на перемогу.

Читайте також: "Танці з зірками 2018" 9 випуск: хто покинув шоу

"Танці з зірками 2018" 8 випуск дивитись онлайн – оголошення результатів

Читайте також: "Танці з зірками 2018" 8 випуск: несподівані сюрпризи від учасників та організаторів шоу

Танці з зіркамиЦе шоу, у якому зіркові учасники разом із професійними танцюристами змагаються за перемогу. Танці оцінює журі, а також глядачі, які голосують за улюблені пари. Вперше проект "Танці з зірками" в Україні та на українському телебаченні з’явився у вересні 2006 року на телеканалі 1+1.

Вийшло 4 сезони, після чого шоу більше не транслювали. Після 6 років перерви, у 2017 році легендарний проект "Танці з зірками" повернувся на телеканал "1+1". В новому сезоні шоу збільшилася кількість прямих ефірів та зірок-учасників.