Як відомо, скандальна Оксана Марченко заявила, що йде з проекту. Причиною несподіваного рішення стала травма, яку дружина одіозного Віктора Медведчука приховувала навіть від лікарів. За її словами, на одній з репетицій вона зламала 2 ребра.

Читайте також: Яка пара повернулась на шоу "Танці з зірками 2018": неочікувані результати голосування

Коли боротьба за перемогу на "Танцях з зірками 2018" стає дедалі запеклішою, а програма ще складнішою, Оксана Марченко вирішила покинути шоу. Як наслідок, організатори проекту вирішили повернути одну з пар, що вже пішла з паркету. За місце у шоу змагаються Аніта Луценко та Олександр Прохоров, Маша Єфросиніна та Максим Леонов, Павло Зібров та Марія Шмельова, Микола Тищенко і Nana, Злата Огневич та Дмитро Жук, Денис Берінчик та Катерина Белявська.

Тільки прихильники шоу визначатимуть, хто повернеться у проект "Танці з зірками 2018". Для цього організатори оголосили голосування на офіційному сайті. Кожен глядач може віддати свій голос за одну пару. Результати, за словами представників розважального проекту, оголосять під час 8 прямого ефіру.

Нагадаємо, що участь у проекті ведучої, яку пов'язують близькі стосунки з президентом Росії Володимиром Путіним, викликала чималий резонанс серед українців. Колектив ТСН навіть написав відкритого листа, де публічно висловили незгоду з рішенням керівництва щодо участі Марченко.

А після 5 ефіру, коли Оксана Марченко та Дмитро Чаплін отримали найменшу кількість балів за результатами голосування суддів, проект покинула пара Маші Єфросиніної та Максима Леонова. Тоді глядачі гаряче підтримали Машу і назвали результати шоу несправедливими.