Як відомо, перед 8 прямим ефіром розважального шоу "Танці з зірками" Оксана Марченко заявила, що йде з проекту. За її словами, причиною такого рішення були зламані 2 ребра. Оксана Марченко так і не прийшла попрощатись з учасниками шоу та з глядачами, які відправляли чимало голосів за неї. Про своє рішення зірка сповістила тільки у своєму блозі.

Читайте також: "Танці з зірками 2018": як вихід Оксани Марченко повпливав на хід шоу

Водночас за кілька днів скандальна телеведуча влаштувала вечірку з друзями, де не стримувала свого щастя. Згодом в її блозі з'явились фото з сауни, де "ребра можуть швидше зростися". Тепер же телеведуча приголомшила кадрами з ранкової осінньої пробіжки. Оксана Марченко виглядає чудово, а наслідки травми, мабуть, зовсім не турбують її.

Прекрасний осінній ранок для пробіжки і прогулянки. Не упускайте цей шанс насолодитися яскравими різнобарвними фарбами осінньої природи,
– написала Оксана Марченко.

Такі дописи в соцмережах викликали двояку реакцію у людей. Одні користувачі сумнівались у правдивості попередніх заяв Оксани Марченко, запідозривши зірку в брехні, інші – ставали на її захист. "У вас же ребра поломані", "А що, тепер з переломом ребер можна бігати?", "А ребра уже не болять?" – написали збентежені люди.

Будьте уважнішими: Оксана зламала ребра до початку проекту під час підготовки! І всі ці ефіри танцювала через біль, пила багато знеболювальних. Але коли вже звернулася до лікаря і зробила МРТ, той заборонив танцювати... Ось минуло вже скільки час і наша улюблена Оксана починає повертатися до спорту,
– захистила Марченко її прихильниця.

Однак на це не забарилась відповідь. Пильні користувачі мережі звернули увагу, що рентген був зроблений вкінці вересня, а в жовтні поставлено діагноз – перелом ребер. Відтак, щоб одужати, Оксані Марченко знадобилось всього 2 тижні.

Варто зазначити, раніше телеведуча писала, що біль вже минув. Однак лікарі порадили їй не давати навантаження, оскільки може бути рецидив.

Сьогодні мені не боляче, але через те, що ускладнюється програма (шоу Танці з зірками", – 24 канал), лікарі побоюються рецидивів, адже тканини в місцях переломів ще досить слабкі. Я не можу і не хочу працювати упівсили,
– заявляла раніше Оксана Марченко.

До слова, у мережі запідозрили, що несподівана заява Оксани Марченко пов'язана з резонансними заявами хейтерів, які засипали її сторінку гнівними повідомленнями.