Христина поділилася спекотними фото на особистій сторінці в інстаграмі. Вона постала перед камерою в такому look, що гарно підкреслив пікантні форми її розкішного тіла.

Спекотно У мереживних трусиках: Дана з "Холостяка-10" завела мережу сексуальним фото 18+

Красуня, без сумнівів, була однією з найяскравіших учасниць десятого сезону "Холостяка" і глядачі були впевнені, що у фіналі головний герой Максим Михайлюк обере саме її. Проте обставини склалися по-іншому. Та Христина швидко опанувала себе і почала активно розвивати свій блог.

Зокрема, тепер у її профілі можна побачити багато пікантних світлин. Днями дівчина оприлюднила кадри, де керує розкішною яхтою. Проте найбільше привертає увагу саме образ Христини.

Вона одягнула чорні трусики з високою посадкою, що підкреслили її апетитні сідниці. Також на дівчині бачимо білу сорочку, що зав'язана під грудьми, на яких немає бюстгальтера. Так, Христина показала пишний оголений бюст, чим і завела мережу. Доповнила сексуальний look сонцезахисними окулярами оригінальної форми і золотим ланцюжком на шиї. Волосся вона вклала у локони, які майоріли на вітрі, а на обличчі зробила насичений макіяж у коричневих відтінках і з матовою помадою на губах.

Для перегляду фото гортайте праворуч