Нікіта опублікував допис на особистій інстаграм-сторінці. Телеведучий є активним користувачем цієї соціальної мережі і часто ділиться з підписниками корисними порадами та власними думками.

Читайте також Герой "Холостяка-9" Нікіта Добринін спростував найпоширеніші стереотипи про жінок

На фото, яке поширив Добринін, він зображений у сексуальній позі з оголеним торсом. Такий образ продемонстрував його спортивну та звабливу фігуру, приголомшив прихильниць ексхолостяка. Також увагу привертає проникливий погляд та мила усмішка Нікіти.

У дописі Нікіта дав декілька порад чоловікам, які допоможуть домогтися уваги з боку протилежної статі. Він зазначив, що інколи достатньо залишатися самим собою, щоб вразити дівчину. Проте не варто забувати, що звичні для чоловіків справи не є такими для дівчат.

Чоловічі навички, які подобаються дівчатам

 • Вміння готувати
  Не так важливо, що це буде – паста "Карбонара" чи омлет. Для дівчини головне, що страву приготував саме її коханий.
 • Спеціалізація в техніці та укомплектуванні автомобіля
  Не потрібно замінювати свічки чи гальмівний шланг, за це можна заплатити майстру, проте якщо хлопець в цьому розуміється, то це плюс.
 • Наявність власних ритуалів
  Наприклад, щоденне бриття. Вони можуть бути й дивними – вставати зранку лише з правої ноги. Дівчата вважають такі справи милими.
 • Вміння працювати руками
  Важливо, щоб чоловік умів не лише пазли збирати, а й цвяхи забивати.
 • Володіння музичним інструментом
  Нікіта зізнався, що не вміє грати на гітарі, але дівчата обожнюю хлопців, які можуть придумати якусь композицію, зіграти щось на струнах.