Навіть під час сексуальних зйомок Даші вдається продемонструвати ніжність та жіночність. Інколи її образи вражають відвертістю, проте не є вульгарними, а навіть навпаки – чуттєвими та легкими. Здавалося б, що дівчині важко буде здивувати шанувальників, проте вона щоразу демонструє красиві кадри, які викликають захоплення. Саме таким є останній допис у її інстаграм-профілі.

Читайте також З сумкою за 100 тисяч гривень: Даша Квіткова показала стильний літній образ – фото

Даша Квіткова постала перед камерою посеред поля із красивими, золотистими рослинами. Вона зображена оголеною, а груди прикрила руками. Ніжний та, водночас, надзвичайно звабливий образ доповнила мінімалістичним золотим ланцюжком та сережками. Волосся зірка зібрала в акуратний пучок зверху, а на обличчі зробила легкий макіяж із коричневою помадою на губах.

"Дякую проблемам за те, що вони є і періодично навідуються до нас. Я зараз кажу абсолютно серйозно. І по-іншому, як би ми навчилися цінувати спокій? А без втоми – відпочинок. А без зради – вірність. Ми б не розуміли, наскільки щасливі, якщо б не пережили біль та втрату. Дякую цьому життю за те, що в ньому є все. І завдяки втраті, ми розуміємо, наскільки насправді багаті", – написала у дописі Квіткова.


Даша Квіткова прикрила оголені груди руками / Instagram / @kvittkova