Цієї неділі, 1 листопада, відбудеться довгоочікуваний 10 ефір проєкту "Танці з зірками", у якому конкуренти вже традиційно обмінюються партнерами. Організатори шоу показали нові пари на офіційній сторінці в інстаграмі.

До теми Танці з зірками 2020: хто став запрошеним гостем десятого прямого ефіру

Так, фаворитка сезону Санта Дімопулос вийде на паркет з партнером головної суперниці Кирилом Васюком. Вони покажуть фрістайл в образах покоївки та швейцара. Натомість сама Надія Мейхер станцює з Максом Леоновим чуттєвий віденський вальс у ролях містера та місіс Дракули.

У містичний вечір Юлія Саніна танцюватиме з Іллею Падзиною ф'южн в образах ангела та демона. Зважаючи на те, що партнер фронтвумен гурту The Hardkiss Дмитро Жук хворий на коронавірус і, схоже, ще не здолав недугу, його знову замінить Дмитро Дікусар. Саме з ним Оля Фреймут перевтілиться у відьму та покаже фокстрот.

Сергій Мельник разом з Яною Цибульською виконає танго в образах вампірів, а Сергій Танчинець вражатиме квікстепом разом з Аделіною Делі, переодягнувшись у божевільних клоунів.

Для перегляду всіх фото гортайте вправо

Нагадаємо, що тематики Геловіну дотримаються не лише учасники у своїх номерах, а й судді. Так, для прими-балерини Катерини Кухар підібрали образ медсестри Мілдред Ретчед з популярного серіалу, для Влада Ями – Франкенштейна, а для Григорія Чапкіса – Дракули. Проте це ще не всі сюрпризи, якими вражатиме 10 випуск шоу "Танці з зірками".