Вже шостий рік поспіль в Іспанії відбувається Національна премія індустрії моди, яка підкреслює престиж галузі в країні та підтримку Міністерства промисловості, торгівлі і туризму. На церемонію королева Летиція завітала без чоловіка короля Філіпа VI, адже він відправився до Валенсії з офіційним візитом. 24 канал покаже ефектну появу Летиції на заході, якій не завадила навіть злива.

До теми У бездоганній сукні з оголеними плечима: королева Летиція з'явилась на святковій премії – фото

Королева Іспанії вкотре довела свій ідеальний смак. Вона поєднала плісировану мідіспідницю нюдового кольору з чорною шифоновою блузкою з зав'язкою на шиї. У прохолодну погоду королева Летиція накинула довге чорне пальто. Стрункі ніжки підкреслили шкіряні туфлі на шпильці, які гармоніювали з чималим клатчем.

Ніжний образ Летиція довершила стриманими прикрасами – золотими сережками і перснем. Бездоганний вигляд підкреслив вишуканий макіяж з акцентом на очі та укладка.

Під час заходу в Мадриді був дощ, проте королева Іспанії не розгубилась і дефілювала з великою чорною парасолею, яку тримала сама відповідно до рекомендацій соціального дистанціювання. До слова, під час публічних виходів вона не боїться зіпсувати макіяж і завжди з'являється в захисній масці.


Королева Летиція / Фото Getty Images