Щорічна премія принцеси Астурійської, яку вручають за досягнення в мистецтві, науці, гуманітарній діяльності та спорті, відбулась в місті Овьедо навіть попри пандемію коронавірусу. Гостями заходу стали король Філіп VI з дружиною, мамою і доньками – 14-річною Леонор та 13-річною Софією. 24 канал покаже, який елегантний образ обрала для церемонії королева Летиція.

До теми Знову в червоному: королева Летиція продемонструвала бездоганний образ – фото

Образ королеви Летиції

Для світського заходу королева Іспанії обрала темно-синю сукню-футляр від бренду Delpoz зі свого гардеробу. Вбрання довжини міді з оригінальною масивною трояндою на рукаві та оголеними плечима ідеально підкреслило струнку фігуру. Вишукану сукню вона доповнила туфлями-човниками на підборах в тон і чималим клатчем. Образ дозволив показати і бездоганні ніжки.

Волосся королева Летиція зібрала в низький хвіст і елегантно вклала. Макіяж з акцентом на очі довершив природну красу королеви Іспанії. Вже традиційно, офіційний вихід відбувся з дотриманням карантинних обмежень – захисні маски одягла вся родина. Летиція сяяла перед публікою і вкотре довела фантастичний смак.


Королева Летиція з сім'єю / Фото Getty Images

Зауважимо, вперше за 16 років королева Летиція порушила протокол і обрала вбрання для премії принцеси Астурійської не від королівського кравця. Розкішну сукню від Delpoz вона вже одягала 2018 року для зустрічі з першою леді Франції Бріжит Макрон з нагоди виставки робіт іспанського художника Жуана Міро.